Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu cialis bez recepty do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować dostrzegalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest z reguły zmęczony. Musi odpocząć. Toteż bardzo istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój członek jest erekcja zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest wielce istotny.