Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Stosunek, który w większości wypadków jest przyjemnością, czasami może być dla faceta dość bolesny. Jest tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Prawdopodobnie wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych kilka chorób może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez zarazki, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz kamagra zel z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, najczęściej znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe także zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.